Home / Gabloty naścienne

Typ A
Typ B / Sołecka
Stylowa
Anodowana

Gablota reklamowa

Gablota reklamowa służy przede wszystkim celom reklamowym oraz promocyjno-informacyjnym. Dlatego też znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie zależy nam na jak najszerszym rozpropagowaniu danego przedsięwzięcia, wydarzenia, produktu lub idei. Gablota reklamowa jest więc produktem kierowanym do działów promocji różnych organizacji, instytucji oraz przedsiębiorstw.

W ofercie Opus Plus Poznań posiadamy bogaty wybór wiszących gablot reklamowych naściennych. Zależnie od potrzeb i oczekiwań Naszym Klientom możemy zaproponować wysokiej jakości gabloty do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych w różnych modelach. Bogactwo wzorów oraz możliwość wyboru koloru gabloty sprawiają, że naścienna gablota reklamowa harmonijnie komponuje się z każdym wnętrzem.

Nasz asortyment obejmuje różne modele gablot naściennych w standardowych wymiarach. Wszystkie gabloty są wykonane z materiałów najwyższej jakości – aluminium oraz arkuszy plexiglasu o wysokiej przejrzystości. Na specjalne zamówienie klienta wykonujemy również gabloty niestandardowe – mało- i wielkogabarytowe. Wykonane przez nas gabloty dodatkowo możemy wyposażyć w energooszczędny system oświetlenia typu LED.

Ofertę wiszących gablot reklamowych naściennych kierujemy do klientów z terenu całej Polski. Gotowa gablota reklamowa może zostać odebrana osobiście z siedziby firmy Opus Plus Poznań lub przesłana na adres klienta za pośrednictwem profesjonalnej firmy kurierskiej. Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Gablota z wysokogatunkowego aluminium, lakierowana elektrostatycznie do zastosowania w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Idealna do zamieszczenia niezbędnych informacji w holu, korytarzach jak i na elewacji budynku.

Przejdź do:

Gabloty wolnostojące
Gabloty naścienne
gabloty peronowe pkp
PKP
Witacze / Pylony
Tablice i tabliczki
informacyjne
Tablice reklamowe
Znaki
Reklama wizualna
Adres

ul. Augustyna Kordeckiego 43
60-144 Poznań

Kontakt

+48 61 861 75 50
+48 508 088 591
biuro@opusplus.pl

Godziny otwarcia

Pon-pt: 8.00 – 16.00

Menu

Home
O firmie
RODO
Oferta
Nasze realizacje
Kontakt