Home / Witacze / Pylony

Płaski
Wyoblony
Z herbem

Witacze

Witacze to specyficzny rodzaj pylonów, który – jak sugeruje sama ich nazwa – pełni rolę powitalną. Ustawia się je przed wejściami do budynków będących siedzibą urzędów oraz instytucji państwowych, a także na wjazdach i wyjazdach z terenów gmin czy powiatów oraz innych jednostek terytorialnych administracji państwowej. Najczęściej witacze są stosowane na zewnątrz, dlatego powinny być odporne nie tylko na uszkodzenia mechaniczne wynikające z ich normalnego użytkowania, ale również na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych – promieniowania UV, nagłych zmian temperatur, wilgoci czy mrozu.

Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości witacze wykonane ze sprawdzonych materiałów. W ofercie posiadamy klasyczne witacze w postaci płaskich pylonów, bardziej opływowe w formie witacze wyoblone oraz witacze z herbem. Obok standardowych pylonów wykonujemy również witacze na specjalne zamówienie klienta. Oferujemy pylony do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych.

Wieloletnie doświadczenie, umowy z dostawcami najlepszych surowców produkcyjnych oraz sprawdzona technologia sprawiają, że w naszej ofercie posiadamy witacze cena których naprawdę zaskakuje. Ale cena to nie wszystko. Nasze produkty wyróżnia najwyższa staranność wykonania oraz trwałość, dzięki którym pylony powitalne mogą przez długi czas pełnić swoją podstawową rolę, jednocześnie ciesząc oko estetyką wykonania.

Ofertę kierujemy do klientów z terenu całego kraju. Zależnie od życzenia klienta oferujemy odbiór produktu na miejscu w siedzibie firmy lub dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej. Zachęcamy do współpracy.

Przejdź do:

Gabloty wolnostojące
Gabloty naścienne
PKP
Witacze / Pylony
Tablice i tabliczki
informacyjne
Tablice reklamowe
Znaki
Reklama wizualna
Adres

ul. Augustyna Kordeckiego 43
60-144 Poznań

Kontakt

+48 61 861 75 50
+48 508 088 591
biuro@opusplus.pl

Godziny otwarcia

Pon-pt: 8.00 – 16.00

Menu

Home
O firmie
RODO
Oferta
Nasze realizacje
Kontakt