Rollupy Poznań

Rollupy – czyli skuteczna forma reklamy

rollupy PoznańSkuteczna reklama powinna być przede wszystkim reklamą widoczną. W przypadku działania na rynku lokalnym – np. w granicach konkretnego miasta – decyzja o wykupieniu reklam ogólnokrajowych bardzo często nie ma sensu i jest jedynie marnowaniem środków finansowych, które przeznaczyć można na dużo lepsze rozwiązania. Dobrym pomysłem na reklamę jest ogłoszenie w prasie lokalnej, na portalach WWW. Jeszcze lepiej jest jednak samodzielnie zadbać o to, aby potencjalni klienci dowiedzieli się o firmie oraz jej usługach. W jaki sposób tego najlepiej dokonać? Rollupy oraz banery są idealnym rozwiązaniem w takich sytuacjach.

Rollupy – czym są i jak je wykorzystać?

Rollupy są przenośną formą reklamy, montowaną na stojaku, która przeznaczona jest do prezentacji elementów takich jak banery reklamowe. Ten rodzaj reklamy sprawdza się idealnie zarówno wewnątrz pomieszczeń (np. w centrach handlowych, gdzie reklama umieszczana jest w widocznym miejscu, gdzie ma zwracać uwagę przechodniów), jak również na zewnątrz. Bardzo dużą zaletą tej formy reklamy jest możliwość szybkiego rozłożenia oraz złożenia rollupu, jak również możliwość wymiany grafiki znajdującej się w konstrukcji. Dodatkowo całość jest wykonana z lekkiego aluminium, dzięki czemu oferowane przez nas rollupy są bardzo wytrzymałe oraz lekkie. Naszym klientom oferujemy możliwość wybrania rollupu, w zależności od rodzaju jego wykorzystania:

  • krótkookresowego – wykorzystywane między innymi na konferencjach oraz targach,
  • długookresowego – przeznaczone do stałego ustawienia np. w witrynie sklepowej z możliwością wymiany znajdującej się w konstrukcji grafiki reklamowej.

Rollupy od Opus Plus

Podczas tworzenia naszych rollupów braliśmy pod uwagę wiele elementów. Najważniejszym dla Opus Plus było zadowolenie klientów. Dlatego właśnie do produkcji rollupów stosujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały, co sprawia, że oferujemy produkt najlepszy na rynku.

Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu aluminium, konstrukcja jest odporna na uszkodzenia zewnętrzne, ale również niezwykle lekka, przez co jej transport nie jest problematyczny. Rollupy przez nas oferowane są wygodne, poręczne, a dzięki temu możliwe do transportu na targi, spotkania, konferencje, czy wyjazdy prezentacyjne. Stanowią również idealne uzupełnienie siedzib naszych klientów jako dodatkowa forma reklamy oraz informacji dla klientów.

Zainteresowanych zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty, w której znajdują się między innymi produkty takie, jak:

  • banery reklamowe,
  • grafika reklamowe,
  • kasetony reklamowe.

Opus Plus oferuje swoje usługi klientom z terenu całego kraju. Dla klientów z miasta Poznań i jego okolic przygotowaliśmy ofertę, która dodatkowo dotyczy montażu. Charakterystyczna dla naszej firmy jest bardzo duża elastyczność – dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Cenimy sobie zaufanie i lojalność, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualne.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.