Home / PKP

Wolnostojące
Naścienne

Gabloty PKP

Gabloty PKP stanowią niezbędny element wyposażenia dworców i stacji kolejowych. To one zapewniają właściwy obieg informacji w zakresie godzin przyjazdów i odjazdów pociągów, umożliwiając stosunkowo bezproblemowy przepływ podróżnych i osób im towarzyszących przez dworce i stacje.

Nasza firma od lat produkuje wysokiej jakości gabloty PKP. W ofercie posiadamy gabloty stojące i naścienne w standardowych rozmiarach. Wszystkie gabloty PKP są produkowane w oparciu o zatwierdzony projekt z materiałów najwyższej jakości – stelaży aluminiowych i arkuszy plexiglasu o bardzo wysokiej przejrzystości. Korzystając wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań możemy zagwarantować jakość i trwałość oferowanych produktów, które są w pełni odporne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Jednocześnie staramy się, aby nasze gabloty PKP cechowała podwyższona odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym również na akty dewastacji i wandalizmu.

Wieloletnie doświadczenie w branży, tysiące wykonanych produktów oraz dostęp do wysokiej jakości surowców sprawia, że nasze gabloty PKP są jednymi z najlepszych na rynku.

Przejdź do:

Gabloty wolnostojące
Gabloty naścienne
PKP
Witacze / Pylony
Tablice i tabliczki
informacyjne
Tablice reklamowe
Znaki
Reklama wizualna
Adres

ul. Augustyna Kordeckiego 43
60-144 Poznań

Kontakt

+48 61 861 75 50
+48 508 088 591
biuro@opusplus.pl

Godziny otwarcia

Pon-pt: 8.00 – 16.00

Menu

Home
O firmie
RODO
Oferta
Nasze realizacje
Kontakt