Home / Tablice reklamowe

Wolnostojące
Mobilne
Reklamowe Maxi
Inne realizacje

Tablice reklamowe

Tablice reklamowe to bogata oferta rozwiązań projektowanych i tworzonych specjalnie do zastosowań marketingowych – reklamowych, promocyjnych oraz promocyjno-informacyjnych. Solidne i estetyczne umożliwiają jasną komunikację. Różnorodne konstrukcje reklamowe przystosowane są do wykorzystania zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Odpowiednio dobrane pomagają dotrzeć z przekazem marketingowym lub informacyjnym do szerokiego grona osób.

Idealnie dobrana tablica reklamowa zwiększy skuteczność przekazu. Dlatego w ramach oferty Naszym Klientom proponujemy szeroki wachlarz tablic reklamowych o różnym przeznaczeniu:

  • wolnostojące tablice reklamowe do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych z funkcją trwałej instalacji tablicy w wybranym miejscu,
  • magnetyczne lub suchościeralne tablice reklamowe mobilne przeznaczone przede wszystkim do zastosowań wewnętrznych,
  • wolnostojące tablice reklamowe maxi (tablice wielkopowierzchniowe) do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych z możliwością trwałej instalacji tablicy w wybranym miejscu,
  • różnego rodzaju realizacje niestandardowe wykonywane w oparciu o projekt własny lub projekt klienta – pylony, ścianki reklamowe, szyldy i inne.

 

Tablice i konstrukcje reklamowe

Wszystkie tablice reklamowe wykonujemy z dbałością o szczegóły przy użyciu wyłącznie wysokiej jakości materiałów – stelaży aluminiowych, konstrukcji stalowych, folii samoprzylepnych i innych. Tablice projektujemy i wykonujemy zgodnie ze specyfikacją klienta, co gwarantuje pełną zgodność wymiarów oraz kolorystki z zadanym projektem.

Dbamy o to, aby gotowe konstrukcje reklamowe idealnie spełniały swoje zadania, dlatego też służymy Państwu profesjonalnym doradztwem przy wyborze optymalnych rozwiązań.

Każda stworzona przez nas tablica reklamowa jest solidna i funkcjonalna. Dbamy o to, by sprawdzała się w konkretnym przeznaczeniu i wyróżniała się doskonałą trwałością. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że wykorzystane przez firmę konstrukcje reklamowe świadczą o jej podejściu do spraw biznesowych, dlatego tworzymy je z najwyższą starannością – tak by należycie reprezentowały naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli interesują Państwa nasze kompleksowe usługi. W ramach oferty montujemy tablice reklamowe w Poznaniu i w okolicy.

Przejdź do:

Gabloty wolnostojące
Gabloty naścienne
gabloty peronowe pkp
PKP
Witacze / Pylony
Tablice i tabliczki
informacyjne
Tablice reklamowe
Znaki
Reklama wizualna
MK Perfect Solutions Sp. z o.o. właściciel marki Opus Plus

ul. Toruńska 20
62-200 Gniezno

NIP 7842528662
REGON 520347451
KRS 0000930623
BDO 000571864

Kontakt

+48 61 861 75 50
+48 508 088 591
biuro@opusplus.pl

Adres

ul. Toruńska 20
62-200 Gniezno

Punkt odbioru towaru:

ul. Augustyna Kordeckiego 43
60-144 Poznań

Godziny otwarcia

Pon-pt: 8.00 – 16.00

Menu

Home
O firmie
RODO
Oferta
Nasze realizacje
Kontakt