Home / Tablice i tabliczki informacyjne

Panelowe
Tablice dla urzędów
Unijne
Tabliczki i piktogramy

Tablice informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne

Tablice informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne

Tablice informacyjne – jak sama nazwa wskazuje – pełnią funkcję kanału informacyjnego, za pośrednictwem którego w łatwy sposób możemy przekazać wybrany komunikat szerszemu gronu odbiorców. Tablice informacyjne znajdują zastosowanie w urzędach, różnego rodzaju instytucjach, przedsiębiorstwach, a także przestrzeniach publicznych i komercyjnych – wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba przekazania określonych informacji odbiorcy masowemu.

Opus Plus Poznań to ceniony producent wysokiej jakości tablic informacyjnych na zamówienie. Nasza oferta obejmuje projektowanie, produkcję i sprzedaż tablic informacyjnych do różnych zastosowań – tablic panelowych, unijnych, urzędowych oraz innych. W asortymencie posiadamy tablice informacyjne wewnętrzne przeznaczone do wykorzystywania w budynkach oraz odporne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych tablice informacyjne zewnętrzne. Zależnie od potrzeb i oczekiwań tablice możemy wykonać w oparciu o projekt własny lub na specjalne zamówienie klienta. Istnieje możliwość wyboru wymiarów tablicy oraz materiałów, z jakich powinna być wykonana.

Sprzedaż gotowych produktów to nie wszystko. Jako jeden z nielicznych producentów tablic informacyjnych w kraju podchodzimy do tematu kompleksowo, oferując profesjonalny montaż tablic informacyjnych i reklamowych na terenie miasta Poznań i w okolicy. Na potrzeby Naszych Klientów montujemy na zamówienie tablice informacyjne wewnętrzne i tablice informacyjne zewnętrzne – stojące oraz naścienne, a także mniejsze tabliczki informacyjne i oznakowanie bhp.

Przejdź do:

Gabloty wolnostojące
Gabloty naścienne
gabloty peronowe pkp
PKP
Witacze / Pylony
Tablice i tabliczki
informacyjne
Tablice reklamowe
Znaki
Reklama wizualna
MK Perfect Solutions Sp. z o.o. właściciel marki Opus Plus

ul. Toruńska 20
62-200 Gniezno

NIP 7842528662
REGON 520347451
KRS 0000930623
BDO 000571864

Kontakt

+48 61 861 75 50
+48 508 088 591
biuro@opusplus.pl

Adres

ul. Toruńska 20
62-200 Gniezno

Punkt odbioru towaru:

ul. Augustyna Kordeckiego 43
60-144 Poznań

Godziny otwarcia

Pon-pt: 8.00 – 16.00

Menu

Home
O firmie
RODO
Oferta
Nasze realizacje
Kontakt