Home / PKP

Wolnostojące
gabloty peronowe pkp
Naścienne
tablice informacyjne pkp

Gabloty PKP

Tablice informacyjne oraz gabloty PKP stanowią niezbędny element wyposażenia dworców i stacji kolejowych. Tablice peronowe mają za zadanie przekazać informacje szerszemu gronu odbiorców, w tym przypadku podróżnym. Gabloty peronowe są natomiast miejscem przeznaczonym na zamieszczanie rozkładów jazdy oraz innych ważnych komunikatów, dzięki czemu zapewniają właściwy obieg informacji w zakresie godzin przyjazdów i odjazdów pociągów, umożliwiając stosunkowo bezproblemowy przepływ podróżnych i osób im towarzyszących przez dworce i stacje.

Tablice informacyjne PKP  i gabloty peronowe – oferta

Nasza firma od lat produkuje wysokiej jakości gabloty PKP. W ofercie posiadamy gabloty stojące i naścienne w standardowych rozmiarach, jedno lub kilku drzwiowe. Proponowane przez nas gabloty są niezwykle funkcjonalne i łatwe w obsłudze, dzięki zastosowaniu w nich powierzchni magnetycznych. Produkujemy także tablice informacyjne dla PKP. Wielkość oraz kolor naszych gablot i tablic informacyjnych dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów.

Wszystkie gabloty PKP są produkowane w oparciu o zatwierdzony projekt, z materiałów najwyższej jakości – stelaży aluminiowych i arkuszy plexiglasu o bardzo wysokiej przejrzystości. Korzystając wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań możemy zagwarantować jakość i trwałość oferowanych produktów, które są w pełni odporne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Jednocześnie staramy się, aby nasze produkty cechowała podwyższona odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym również na akty dewastacji i wandalizmu. Nasze gabloty peronowe oraz tablice informacyjne dla PKP przystosowane są zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Solidne wykonanie naszych gablot i tablic oraz ich wykończenie gwarantują długotrwałe użytkowanie.

Posiadamy szeroką ofertę gablot PKP i tablic peronowych w atrakcyjnej cenie. Wieloletnie doświadczenie w branży, tysiące wykonanych produktów oraz dostęp do wysokiej jakości surowców sprawia, że nasze produkty są jednymi z najlepszych na rynku. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą tablic peronowych oraz gablot peronowych wolnostojących i naściennych a także do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań..

Przejdź do:

Gabloty wolnostojące

Gabloty naścienne

gabloty peronowe pkp

PKP

Witacze / Pylony

Tablice i tabliczki
informacyjne

Tablice reklamowe

Znaki

Reklama wizualna

MK Perfect Solutions Sp. z o.o. właściciel marki Opus Plus

ul. Toruńska 20
62-200 Gniezno

NIP 7842528662
REGON 520347451
KRS 0000930623
BDO 000571864

Kontakt

+48 61 861 75 50
+48 508 088 591
biuro@opusplus.pl

Adres

ul. Toruńska 20
62-200 Gniezno

Punkt odbioru towaru:

ul. Augustyna Kordeckiego 43
60-144 Poznań

Godziny otwarcia

Pon-pt: 8.00 – 16.00

Menu

Home
O firmie
RODO
Oferta
Nasze realizacje
Kontakt