Home / Reklama wizualna

Banery reklamowe
Litery przestrzenne
Kasetony i pylony reklamowe
Inne realizacje

Przejdź do:

Gabloty wolnostojące
Gabloty naścienne
gabloty peronowe pkp
PKP
Witacze / Pylony
Tablice i tabliczki
informacyjne
Tablice reklamowe
Znaki
Reklama wizualna

Główną funkcją reklamy jest zachęcenie odbiorcy do skorzystania z promowanych usług oraz zwiększenie widoczności firmy wśród szerszego grona potencjalnych klientów. Jedną z najskuteczniejszych form przekazu jest reklama wizualna, gdyż przyciąga wzrok i dzięki swojej atrakcyjnej formie zachęca do zapoznania się z widniejącymi na niej informacjami. Reklamy świetlne oraz neonowe billboardy wzbudzają ciekawość, dlatego warto się zdecydować na taką formę promocji, aby przyciągnąć nowych klientów. Opus Plus jako producent reklam oraz tablic informacyjnych ma doświadczenie w projektowaniu ciekawych bannerów reklamowych, które pozytywnie wpływają na wizerunek marki. Nasza siedziba mieści się na terenie miasta Poznań, jednak nie ograniczamy swojej działalności tylko do tych okolic, dostarczając reklamy świetlne również do klientów z dalszych terenów.

Reklama wizualna

Aby promocja firmy była skuteczna, trzeba tak zaprojektować banner reklamowy, aby był atrakcyjny dla odbiorcy, Oferowana przez nas reklama wizualna jest pod każdym kątem dopasowana do oczekiwań klienta oraz specyfikacji branży, żeby podświadomie zachęcała do zapoznania się z widniejącymi na niej informacjami. Dodatkowo reklamy świetlne zapewniają dobrą widoczność nawet w nocy, dzięki czemu promocja Państwa marki odbywa się przez całą dobę. Reklama wizualna i świetlna dostępna jest w formie:

  • liter podświetlanych LED,
  • banerów zmieniających kolor,
  • kasetonów i pylonów,
  • tradycyjnych banerów reklamowych,
  • ekspozytorów świetlnych,
  • neonów reklamowych.

Wszystkie reklamy świetlne wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, stosując przy tym nowoczesne i wydajne oświetlenie LED lub neony. Dodatkowo każda reklama wizualna wyprodukowana jest tak, aby mimo wystawienia na niekorzystne czynniki atmosferyczne nie bladła z biegiem czasu i stanowiła atrakcyjną wizytówkę Państwa firmy. Możemy dostosować rozmiar, kształt oraz efekt wykończenia według Państwa pomysłu, aby reklama wizualna spełniała wszystkie oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu.

MK Perfect Solutions Sp. z o.o. właściciel marki Opus Plus

ul. Toruńska 20
62-200 Gniezno

NIP 7842528662
REGON 520347451
KRS 0000930623
BDO 000571864

Kontakt

+48 61 861 75 50
+48 508 088 591
biuro@opusplus.pl

Adres

ul. Toruńska 20
62-200 Gniezno

Punkt odbioru towaru:

ul. Augustyna Kordeckiego 43
60-144 Poznań

Godziny otwarcia

Pon-pt: 8.00 – 16.00

Menu

Home
O firmie
RODO
Oferta
Nasze realizacje
Kontakt