Oklejanie okien

Oklejanie okien i witryn sklepowych – skuteczna reklama

Opus Plus oferuje swoim klientom profesjonalne oklejanie okien. Oferujemy grafikę na szyby oraz witryny sklepowe. Nasz zespół to pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy dzięki swojej profesjonalnej wiedzy służą pomocą – od pierwszego kontaktu, poprzez projektowanie aż po realizację zamówienia. Jeśli chodzi o oklejanie okien  – używamy jedynie folii najwyższej jakości, która jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Grafika na szybach oraz grafika na witrynach sklepowych

oklejanie okien PoznańW naszej ofercie znajduje się wykonanie grafik przeznaczonych na witryny, okna oraz wiele innych powierzchni, na których klienci chcą zamieścić swoją reklamę (np. oklejenie samochodu). Grafika na witrynach sklepowych oraz grafika na szybach stanowi idealną formę reklamy – dzięki niej zaprezentować można aktualne nowości lub promocje.

W przypadku witryn sklepowych, które wystawione są na działanie wysokich temperatur, grafika może stanowić formę izolacyjną przed zbyt dużą ilością promieni słonecznych.  Takie zastosowanie wpływa na przykład na ochronę towarów znajdujących się wewnątrz. Dzięki niej można skutecznie obniżyć temperaturę panującą wewnątrz pomieszczenia, co jest niezwykle istotne podczas bardzo gorących dni.

Odpowiednie zagospodarowanie witryn oraz szyb jest doskonałym sposobem na bezpośrednie dotarcie do klientów. Na grafice można umieścić informacje dotyczące nie tylko aktualnej oferty, ale również akcji specjalnych. Dodatkowo stosunkowo niski koszt wykonania jest kolejnym atutem, który sprawia, że ta forma reklamy jest bardzo często wybierana przez naszych klientów.

Zastosowanie folii różnego rodzaju wpływa na odpowiednie spersonalizowanie oferty pod klienta. Jednymi z najczęściej stosowanych są folie standardowe, piaskowane z pełnokolorowym nadrukiem, jak również perforowane nazywane również One Way Vision. OWV jest rodzajem specjalnej folii, która posiada perforowaną powierzchnię. Dzięki zastosowaniu równomiernego umiejscowienia małych otworów możliwe jest uzyskanie efektu półprzeźroczystości.

Opus Plus – Poznań i okolice

Opus Plus to nie tylko grafika na szybach, czy witrynach. Stale wzbogacamy pakiet oferowanych przez nas usług. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Wśród innych usług znajdziecie Państwo:

  • banery reklamowe,
  • pylony reklamowe,
  • kasetony reklamowe,
  • znaki drogowe,
  • grafikę reklamową.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów. Właśnie dlatego stawiamy na różnorodną ofertę, dużą elastyczność oraz produkty wyłącznie najwyższej jakości. Te elementy sprawiają, że jesteśmy bezkonkurencyjni.

Każda wycena projektu jest rozpatrywana indywidualnie dla każdego klienta – wpływa na nią wiele czynników oraz zmiennych, począwszy od formatu grafiki, poprzez rodzaj wybranej folii, jak również rodzaj montażu.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Przygotowaliśmy również ofertę specjalną dla wszystkich mieszkańców miasta Poznań oraz  okolic – oferta dotyczy usług montażowych.