Grafika reklamowa

Grafika reklamowaPoznań

grafika reklamowa PoznańGrafika reklamowa bardzo często nazywana jest także grafiką użytkową. Jest to jedna z najlepszych metod przekazywania informacji w dzisiejszych czasach. Sam przekaz może przybierać najróżniejsze formy oraz różnić się od siebie sposobem wykonania – wszystko zależne jest od wizji danego projektu. Istotne jest dla nas odzwierciedlenie oczekiwań, jakie mają nasi klienci. Każdy projekt powinien także zawierać pewne klucze, dzięki którym grafika reklamowa  jest w stanie dotrzeć swym przekazem do określonej grupy odbiorców. Grafikę reklamową można więc nazwać skutecznym narzędziem marketingowym.

Grafika reklamowa a grafika użytkowa

Do prac z zakresu grafiki użytkowej zalicza się projektowanie plakatów, ilustrowanie książek, projektowanie oraz wykonywanie reklam graficznych, znaczków pocztowych oraz bankowych. Oznacza to, że grafika komputerowa nie może być w pełni utożsamiana z grafiką użytkową.

Grafika reklamowa – dla kogo jest przeznaczona?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – jest ona odpowiednia dla każdego klienta. Grafika reklamowa jest elementem, który pozwala na dotarcie do wybranej grupy odbiorców. Przekazem może być zwykła treść informacyjna, może to być także specjalny materiał reklamowy.

Skuteczna grafika reklamowa czyli jaka?

Nasi specjaliści pracują w oparciu o zasady dobrego projektowania. Każda przygotowana przez nas grafika reklamowa jest przygotowana z uwzględnieniem elementów marketingu. W naszej pracy zwracamy uwagę przede wszystkim na:

  • Proporcje, które były wykorzystywane w architekturze d setek lat. Odpowiednio użyta proporcja w projekcie pozwala na dużo lepszy odbiór reklamy.
  • Regułę podziału kompozycji i wskazania jej głównych elementów. Ekspozycję reklamy dzieli się na trzy części – w poziomie oraz pionie. Dzięki przecięciu się tych linii można wyszczególnić cztery miejsca, które przykuwają uwagę odbiorcy w pierwszej kolejności.

Połączenie tych dwóch elementów sprawia, że nasi klienci wyróżniają się na tle innych konkurentów. Wykonywana przez nas grafika reklamowa często staje się jednym z fundamentów skutecznej działalności biznesowej naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że odpowiednia identyfikacja wizualna i wizerunek reklamowy naszych klientów są bardzo ważne, dlatego konsultujemy z nimi nawet najmniejsze detale. Wszystko po to, aby osiągnąć oczekiwaną estetykę i projekt, który w pełni zadowala klienta.

Oprócz grafiki reklamowej oferujemy Państwu dodatkowe usługi, takie jak:

  • kasetony reklamowe,
  • grafiki na szybach,
  • rollupy,
  • banery reklamowe,
  • tablice informacyjne,
  • znaki drogowe.

Opus Plus – Poznań i okolice

Każdego zainteresowanego zagadnieniem grafiki komputerowej, zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Obsługujemy klientów z całej Polski, natomiast dla klientów z miasta Poznań oraz jego okolic mamy przygotowaną kompleksową usługę montażową.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji – zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy doradzą w wyborze odpowiedniego produktu.