Home / Gabloty wolnostojące

Typ A / Sołecka
Typ B
Typ C
Stylowa
Anodowana

Gabloty ogłoszeniowe

Wolnostojące gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne znajdują zastosowanie w wielu miejscach – przed siedzibami organów administracji publicznej, przed siedzibami instytucji i organizacji, czy nawet przed supermarketami. Alternatywę dla nich stanowią gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne, z zalet których możemy korzystać zarówno w obrębie wielkopowierzchniowych obiektów handlowych, jak i siedzibach różnych firm i organizacji. Podobnie jak tablice ogłoszeniowe zewnętrzne, gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne gwarantują bezpieczeństwo komunikacji – zamykane gabloty wolnostojące ograniczają dostęp do modyfikowania udostępnianych treści wyłącznie do osób uprawnionych do ich zmiany, jednocześnie chroniąc nas przed szumem komunikacyjnym wynikającym z ewentualnego „znikania” ogłoszeń.

Opus Plus – gabloty informacyjne

W swojej ofercie firma Opus Plus Poznań posiada bogaty wybór gablot ogłoszeniowych wolnostojących o zastosowaniu zewnętrznym – gabloty różnią się od siebie stylem oraz detalami wykończeniowymi, co zdecydowanie ułatwia dostosowanie stylu gabloty do fasady budynku, przed którym będzie ona osadzona. Wszystkie gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne wykonujemy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i przy użyciu wyłącznie sprawdzonych materiałów. Dzięki temu mamy pewność, że nasze gabloty są nie tylko trwałe – cechują się podwyższoną odpornością na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne – ale również estetyczne i eleganckie. Nasz asortyment dopełnia oferta na gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne, które również projektujemy i wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów dostarczając Państwu wysokiej jakości gabloty ogłoszeniowe o szerokim spektrum zastosowań.

Gabloty informacyjne wolnostojące

W asortymencie posiadamy gabloty informacyjne wolnostojące o standardowych rozmiarach. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania gabloty o dowolnych wymiarach. Opcjonalnie w gablotach montujemy również energooszczędne oświetlenie typu LED.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Naszych Klientów ofertę gablot ogłoszeniowych wzbogaciliśmy o usługę montażu. Usługę montażu gabloty możemy wykonać w dowolnym miejscu na terenie miasta Poznań i w okolicy. Montujemy gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne wolnostojące i naścienne oraz gabloty o przeznaczeniu wewnętrznym. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań do kontaktu z przedstawicielem firmy Opus Plus Poznań.

Ile kosztuje tablica ogłoszeniowa na wymiar?

Zastanawiacie się Państwo ile kosztuje dobrej jakości tablica ogłoszeniowa wykonana zgodnie z podaną specyfikacją? Koszt wykonania takiej tablicy w wielu przypadkach jest niewiele wyższy niż koszt zakupu standardowego produktu. W celu uzyskania wiążącej wyceny prosimy o kontakt. Każda tablica ogłoszeniowa jest wyceniana indywidualnie w oparciu o rozmiar oraz dobór materiałów konstrukcyjnych, akcesoriów i wykończenia.

Przejdź do:

Gabloty wolnostojące

Gabloty naścienne

gabloty peronowe pkp

PKP

Witacze / Pylony

Tablice i tabliczki
informacyjne

Tablice reklamowe

Znaki

Reklama wizualna

MK Perfect Solutions Sp. z o.o. właściciel marki Opus Plus

ul. Toruńska 20
62-200 Gniezno

NIP 7842528662
REGON 520347451
KRS 0000930623
BDO 000571864

Kontakt

+48 61 861 75 50
+48 508 088 591
biuro@opusplus.pl

Adres

ul. Toruńska 20
62-200 Gniezno

Punkt odbioru towaru:

ul. Augustyna Kordeckiego 43
60-144 Poznań

Godziny otwarcia

Pon-pt: 8.00 – 16.00

Menu

Home
O firmie
RODO
Oferta
Nasze realizacje
Kontakt