Home / Gabloty wolnostojące

Typ A
Typ B / Sołecka
Typ C
Stylowa
Anodowana

Gabloty ogłoszeniowe

Wolnostojące gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne znajdują zastosowanie w wielu miejscach – przed siedzibami organów administracji publicznej, przed siedzibami instytucji i organizacji, czy nawet przed supermarketami.

Opus Plus – gabloty informacyjne

W swojej ofercie firma Opus Plus Poznań posiada bogaty wybór gablot ogłoszeniowych wolnostojących o zastosowaniu zewnętrznym – gabloty różnią się od siebie stylem oraz detalami wykończeniowymi, co zdecydowanie ułatwia dostosowanie stylu gabloty do fasady budynku, przed którym będzie ona osadzona. Wszystkie gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne wykonujemy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i przy użyciu wyłącznie sprawdzonych materiałów. Dzięki temu mamy pewność, że nasze gabloty są nie tylko trwałe – cechują się podwyższoną odpornością na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne – ale również estetyczne i eleganckie.

Gabloty informacyjne wolnostojące

W asortymencie posiadamy gabloty informacyjne wolnostojące o standardowych rozmiarach. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania gabloty o dowolnych wymiarach. Opcjonalnie w gablotach montujemy również energooszczędne oświetlenie typu LED.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Naszych Klientów ofertę gablot ogłoszeniowych wzbogaciliśmy o usługę montażu. Usługę montażu gabloty możemy wykonać w dowolnym miejscu na terenie miasta Poznań i w okolicy. Montujemy gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne wolnostojące i naścienne oraz gabloty o przeznaczeniu wewnętrznym. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań do kontaktu z przedstawicielem firmy Opus Plus Poznań.

Przejdź do:

Gabloty wolnostojące
Gabloty naścienne
gabloty peronowe pkp
PKP
Witacze / Pylony
Tablice i tabliczki
informacyjne
Tablice reklamowe
Znaki
Reklama wizualna
Adres

ul. Augustyna Kordeckiego 43
60-144 Poznań

Kontakt

+48 61 861 75 50
+48 508 088 591
biuro@opusplus.pl

Godziny otwarcia

Pon-pt: 8.00 – 16.00

Menu

Home
O firmie
RODO
Oferta
Nasze realizacje
Kontakt