Home / O Firmie

OPUS PLUS – Zakład projektowo – wdrożeniowy

Nasza firma to ponad 25 lat doświadczeń na rynku w branży informacyjno-reklamowej. Zajmujemy się przede wszystkim szeroko rozumianym wdrażaniem systemów informacji wizualnej. Przez lata zaufało nam prawie 24 tys. klientów – w tym wiele Urzędów Miast i Gmin – ciesząc się z jakości oraz trwałości naszych produktów.

Dysponujemy zgranym zespołem ludzi – zaczynając od biura, poprzez konsultantów, konstruktorów, wysoce wykwalifikowanych pracowników produkcji, grafików, kończąc na sprawnie działającej kadrze kierowniczej.

Jesteśmy uznanym producentem gablot aluminiowych , tablic informacyjnych, witaczy oraz pylonów. W ofercie OPUS PLUS znajdą Państwo m.in. znaki drogowe, blokady i słupki parkingowe oraz tablice z nazwami ulic. Produkujemy również akcesoria używane do wykonywania standów reklamowych. Udzielamy też pomocy w znakowaniu samochodów firmowych. Ponadto, nasi Klienci mogą u nas nabyć gabloty w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych – naścienne i wolnostojące, co czyni je uniwersalnymi, mobilnymi i nadającymi się do każdego rodzaju prezentacji.

W miarę naszych możliwości, podejmujemy się realizacji zamówień nietypowych, dotyczących wykonania konstrukcji stalowych i aluminiowych. A co najmniej służymy fachową poradą. Nasi doradcy oraz konsultanci handlowi są do Państwa dyspozycji.

Na koniec tej pięknej przemowy chcemy się podzielić informacją iż jesteśmy laureatem wielu nagród takich jak Wielkopolska Jakość i Grand Prix Wielkopolski.

Serdecznie namawiamy i zapraszamy do zapoznania się z naszą skromną, stale poszerzaną o nowe produkty ofertą.

Zespół firmy Opus

Co nas wyróżnia?

ikony-nowe-03
Indywidualne
podejście
ikony-nowe-02
Najlepsze
materiały
ikony-nowe-04
Oryginalne
podejście
ikony-nowe-05
Realizacja
nietypowych zamówień
ikony-nowe-01
Fachowa
porada

To właśnie dlatego nasze witacze czy tablice informacyjne można spotkać w wielu różnych miastach i gminach. Naszą renomę potwierdzają liczne zdobyte wyróżnienia, wśród nich m.in. nagrody Wielkopolska Jakość i Grand Prix Wielkopolski. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zaufali nam

MK Perfect Solutions Sp. z o.o. właściciel marki Opus Plus

ul. Toruńska 20
62-200 Gniezno

NIP 7842528662
REGON 520347451
KRS 0000930623
BDO 000571864

Kontakt

+48 61 861 75 50
+48 508 088 591
biuro@opusplus.pl

Adres

ul. Toruńska 20
62-200 Gniezno

Punkt odbioru towaru:

ul. Augustyna Kordeckiego 43
60-144 Poznań

Godziny otwarcia

Pon-pt: 8.00 – 16.00

Menu

Home
O firmie
RODO
Oferta
Nasze realizacje
Kontakt