Oklejanie aut

Opus Plus Poznań – profesjonalne oklejanie samochodów

oklejanie autFirma Opus Plus oferuje swoim klientom profesjonalne oklejanie aut. Nasza kadra składa się wyłącznie z fachowców z wieloletnim doświadczeniem w branży. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. W ciągu wielu lat obecności na rynku zdobyliśmy zaufanie setek zadowolonych klientów. Mogą Państwo liczyć na naszą fachową pomoc już od pierwszego kontaktu – aż do zrealizowania zlecenia. Używamy materiałów najwyższej jakości – są to produkty najlepsze na rynku, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz trudne warunki atmosferyczne. Oferujemy możliwość wykonania indywidualnie przygotowanych projektów.

Skuteczna reklama – oklejanie aut

Powierzchnia samochodu idealnie sprawdza się jako nośnik reklamy, dlatego w ostatnich latach oklejanie aut staje się coraz popularniejsze. Pojazd z umieszczoną na karoserii ciekawą, barwną reklamą zwraca uwagę przechodniów i innych kierowców, co może mieć duże znaczenie m.in. w budowaniu świadomości marki. Oklejanie samochodów to więc sposób na wykorzystanie technik psychologicznych w dotarciu do większej grupy odbiorców – znajome logo wpływa bowiem na wiarygodność firmy i większe zaufanie potencjalnych klientów do jej działalności. Reklama w tym przypadku dociera bezpośrednio do odbiorcy, co pozwala na odnotowanie wymiernych korzyści.

Oklejanie samochodów – spersonalizowana oferta

Każdy z naszych klientów ma możliwość wyboru informacji, które będą znajdowały się na samochodzie. Realizujemy różnorodne projekty związane zarówno z ogólną promocją marki, jak i przedstawieniem konkretnych elementów oferty. W naszej pracy wykorzystujemy dwa rodzaje folii do oklejania samochodów. Standardowo stosujemy wariant piaskowany z pełnokolorowym nadrukiem. Jednak na życzenie klienta wykorzystujemy również specjalną folię z perforowaną powierzchnią – dzięki temu możliwe jest osiągnięcie półprzezroczystości nadruku.

Cenimy sobie zadowolenie naszych klientów. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji rynkowej, jest przede wszystkim zróżnicowana i bogata oferta, profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz najwyższa jakość wykorzystywanych materiałów przy jednoczesnym zachowaniu bardzo atrakcyjnych cen.

Jeżeli interesuje Państwa oklejanie aut lub inna usługa dostępna w naszej ofercie, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego formatu i charakteru reklamy. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie, uwzględniając wszelkie wytyczne. Mogą Państwo również odwiedzić nasze stacjonarne biuro, które znajduje się w mieście Poznań przy ul. Kordeckiego 43.